T315XW06 V6

| Tauira tauira | T315XW06 V6 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T315XW06 V6 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 697.685×392.256 mm |
| Whakaahuatanga | 735.4×433 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 3000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO T315XW06 V6.
AUO T315XW06 V6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO T315XW06 V6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO T315XW06 V6 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO T315XW06 V6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO T315XW06 V6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO T315XW06 V6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO T315XW06 V6 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO T315XW06 V6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "T315XW06 V6"
- AUO T315XW06 V6
- T315XW06 V6 raupapa
- T315XW06 V6 te ahua
- T315XW06 V6 utu
- Kaihoko T315XW06 V6
